Tipy ako zvýšiť veľkosť

Ahojte dievčatá! Dnes vám chcem povedať niečo o mojom novom objave v oblasti krásy. V mojom predchádzajúcom príspevku som uviedla, že som do leta naozaj chcela schudnúť. Naštastie sa mi to aj podarilo. Avšak ukazuje sa, že chudnutie má aj svoje tienisté stránky.Veľkosť mojich cností znížil. Ale naučil som sa niekoľko tajomstiev, a chcem, aby vám povedať.Investujte do podprsenky

Áno, síce je cvičenie základ, pre pevné prsia však toho môžete urobiť oveľa viac. Napríklad dobre padnúca podprsenka s poriadnymi ramienkami, ktorá prsia pohodlne podporí, dokáže zázraky. Bez opory totiž môžu prsné svaly ochabovať. Nebojte sa vystužených kúskov!

Spite na chrbte

Pevnosť však nie je jediným atribútom pekných pŕs. Nejedna žena je nešťastná z toho, že sa jej s pribúdajúcim vekom robia v dekolte vrásky. Ak sa ich chcete vyvarovať, naučte sa spať na chrbte, nie na bruchu. Niektoré ženy tvrdia, že získali pevnejšie prsia tým, že spali v podprsenke. Tvrdila to okrem iných aj Marilyn Monroe.

Odborníci sa však nezhodujú na tom, či to skutočne pomáha. Ak ste aj vy zástankyňou spania v spodnej bielizni, vyberajte dôkladne a radšej ako po tých vystužených siahnite po pohodlných športových kúskoch.Pomôže aj kozmetika

Rovnako, ako sa staráte o svoju tvár, by ste sa mali starať aj o svoje prsia. Dodávajte im dostatočnú hydratáciu pomocou krémov. Okrem bežných telových mliek si zaobstarajte aj také produkty, ktoré sú určené pre váš dekolt. Kožu vypnú, takže prsia budú pôsobiť pevnejšie.

Rozprúďte krv

Poriadne prekrvenie celého tela vrátane pŕs môže tiež pomôcť k tomu, aby ste získali vytúžený dekolt. Prsia denne masírujte, na začiatku kúpeľa ich osprchujte studenou vodou a používajte špeciálne rukavice na masáže. Dôležité je rozprúdiť lymfatický systém, aby pomohol vyčistiť telo od škodlivých látok, čo vedie ku zjemneniu a hlavne spevneniu pokožky.

Popular Today
Cvičenie s cieľom zvýšiť rast pŕs doma
Read more
10 zelených smoothie receptov, ktoré nezruinujú vašu peňaženku
Read more
Kŕčové žily. Ako ich liečiť?
Read more
Liečba noha ľudových opravné prostriedky športovca
Read more
Ako kakao pomáha chudnúť?
Read more
Diagnostika osteoporózy
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA
Read more
Návod na použitie čokolády
Read more

Never Miss A Post!