Nápoje, s ktorými spálite tuky a schudnete!


Ktoré nápoje by ste mali piť, ak chcete schudnúť? Prinášame vám drinky, s ktorými ľahšie porazíte kilá navyše


Nejde len o pitný režim, pokiaľ sa snažíte schudnúť, nápoje by mali byť významnou súčasťou vášho stravovacieho režimu. My vám dnes poradíme, ktoré vám môžu napomôcť viac než iné.

Čerstvé šťavy

Jedným z najlepších pomocníkov pri chudnutí sú jednoznačne čerstvé zeleninové, ale aj ovocné šťavy. Dodajú vám potrebnú vlákninu, aj veľké množstvo vitamínu C, vďaka čomu sa vaše telo môže detoxikovať od nahromadených toxínov a pokiaľ zvolíte tie správne kombinácie, efektívne vám napomôžu pri spaľovaní tukov. Uprednostniť sa vám oplatí zelenú zeleninu, ale rovnako výborná je aj cvikla či mrkva v kombinácii s jablkom či citrónom.

Náš tip: Pokiaľ ide o prírodné šťavy, určite by ste nemali zabudnúť ani na tú z kyslej kapusty!

Stratil som váhu navyše v krátkom čase! Možno dosiahnuť moje výsledky. V dopoludňajších hodinách, je potrebné ...

Čaj

Bolo preukázané, že čaj pôsobí ako silný antioxidant, posilňuje metabolizmus a dokáže urýchliť chudnutie i spaľovanie tukov. Samozrejme ho treba piť bez rafinovaného cukru, ideálne s kvapkou citrónu a ak si sladké neviete odpustiť, doprajte si radšej malú lyžičku medu.

Stratil som váhu navyše v krátkom čase! Možno dosiahnuť moje výsledky. V dopoludňajších hodinách, je potrebné ...

Káva

Kvalitná a dobrá čierna káva má na zdravie naozaj blahodárne účinky. Obsahuje antioxidanty, zbavuje telo voľných radikálov, znižuje riziko cukrovky a rovnako vie skvele naštartovať metabolizmus. Podľa niektorých štúdií dokonca dokáže potlačiť hlad. Pozor si však treba dať na to, akú kávu pijete a samozrejme, s čím ju pijete. Cukor by ste mali vynechať úplne a ak mlieko, tak s nižším obsahom tuku.

Nadváhou listy pre krátku dobu! To by malo byť raz denne ...

Skúste kokteily!

Leto je v plnom prúde a vy pri pohľade do zrkadla strácate náladu? Ani vám sa nepodarilo zbaviť kíl navyše a vaše telo nevie vojsť do bikín?

Ovocnými a zeleninovými kokteilmi sa dostanete celkom rýchlo do formy. Na celý týždeň si naplánujte diétny režim s vyváženou stravou a kokteilmi, ktoré si veľmi jednoducho pripravíte na večeru. Účinok ešte umocníte pomocou zeleniny, ovocia a chudého mäsa. Vyskúšajte to!

Jahody a maliny obsahujú veľa vitamínov, ktoré rozprúdia látkovú premenu. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C, ktorý je dokonca vyšší ako u citrusov, sú účinným spaľovačom tukov. Pomocou nízkotučného kefíru získate úžasný výživný nápoj, s ktorým je štíhla figúra na dosah!
Príprava:
na jednu porciu použite 200 g jahôd a 200 g malín, ktoré umyjete, očistíte, odstopkujete a spolu so 400 ml kefíru a 4 ČL medu rozmixujete.
400 kcal, tuk 2 g

Schudnúť je jednoduché! Pred raňajkami, treba piť ...

Popular Today
Top 5: Prostriedky, s ktorými spálite tuky a schudnete!
Read more
search 10 tipov ako prestať fajčiť
Read more
SLADKOSTI, ČOKOLÁDA a CHUDNUTIE.
Read more
Cvičenie s cieľom zvýšiť rast pŕs doma
Read more
Narodili ste sa v inom znamení, ako ste si doteraz mysleli
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA!!!
Read more
Ako zvýšiť prsníka doma - od výživy vykonávať
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA
Read more

Never Miss A Post!