Tatiana Rybárová schudla sama a pomôže aj ostatnýmDobrý deň, milé čitateľky! Každý si už stihol všimnúť, že som dosť schudla a doslova ma zasypali otázkami o tom, ako sa mi to podarilo. Neviem si dať rady s osobnou poštou. Snažím sa odpovedať všetkým, podporovať vás, ale takýmto tempom by som musela žiť na internete. Preto som sa rozhodla napísať tento článok a odpovedať všetkým na aktuálnu otázku: Ako som schudla 26 kg.

Minulosť

Čo sa týka postavy, nikdy som sa nevymykala priemeru, ale v poslednej dobe som až veľmi pribrala! Na bruchu sa mi objavili 3 odporné faldy ako u buldoga, obrovské zaoblené boky, nohy a zadok rástli spolu so všetkým ostatným! Samozrejme, rozhodla som sa schudnúť za akúkoľvek cenu.Vzdala som sa mastných, pečených jedál a neskorého prejedania sa. Začala som ráno behávať a večer chodiť do posilňovne. No namiesto toho, aby som chudla, moja hmotnosť naďalej pribúdala. Po mesiaci som vážila 89 kg. Začala som najprv s jednou surovou diétou, neskôr s druhou a treťou. Zabudla som, ako chutí mäso, chlieb, zemiaky, sladkosti. Jedla som len ovocie a zeleninu, ktorú som zapíjala vodou alebo acidofilným mliekom. Vyskúšala som tie najdrahšie čaje na chudnutie – no všetko bolo márne. Zhodené nepríjemné kilogramy sa opäť vracali na moje unavné telo.
Po nekonečnej rade díét, tabletiek, športových klubov a osobnom trénerovi som sa vzdala. No jedného dňa som úplnou náhodou natrafila na jedinečný produkt Zelená káva, a potom, čo som sa s ním oboznámila, rozhodla som sa ho vyskúšať. Je pravda, že som už aj skôr počula o tom, ako Jennifer Lopez, Katy Perry, Demi Moore či slovenská modelka Andrea Járová a mnohé iné chudli pomocou zelenej kávy, no bola som skeptická a veľmi som tomu neverila. No inú možnosť som už nemala a chudnúť som musela neodkladne!

Bola som rozhodnutá! Zašla som na ich stránku, ešte raz všetko pozorne prečítala a objednala si túto kávu. O pár dní sa balíček dostal do mojich rúk, preštudovala som si inštrukciu a začala postupovať podľa plánu.Nepekne vyzerajúce brucho pozoruhodne zmizlo, boky sa zmešili! Uverila som tomu, že sa takýmto tempom premením rýchlo z bacuľky na princeznú. A to všetko bez diét a tréningov! Neprestávala som jesť! Všetko čo som chcela! Takto mi to úplne vyhovuje! Odvtedy už mám proti fitnesu a tréningom odpor...

Cítila som sa oveľa lepšie, začala som dokonca aj domov chodiť po schodoch, aby som zdokonalila výsledok vytrénovanými nohami. Jednoducho som len dodržiavala inšktrukcie s tým, že som sa pridržiavala rozpisu užívania kávy! Len lenivec takto neschudne! S určitosťou je to najľahší a najpohodlnejší spôsob chudnutia všetkých čias! V tom light režime som si ani neuvedomila, ako tie tri týždne preleteli!Teraz odporúčam Zelenú Kávu všetkým mojim kamarátkam, kolegyňám v práci. Určite treba objednávať na oficiálnej stránke produktu. Som skutočne spokojná so svojím výsledkom a verím, že aj Vám sa to podarí! O to viac preto, aby sa vyvrátil názor, že sa treba v jedle obmedzovať a venovať nekonečným úmorným tréningom.

Nech sa páči, tu sú moje odpovede na vaše najčastejšie otázky:

Ostali na tele strie?
Nie, po Zelenej Káve neostávajú strie! Hmotnosť ubúda postupne, a tak to organizmu neškodí.
Čo sa stalo s kožou? Ako sa dokázala tak stiahnuť?
Koža sa sťahuje ideálne! Ani u mňa, ani u mojich známych, s tým problémy neboli. Nijaká celulitída so všetkým naokolo.
Opakujem, žiadna celulitída, ani nič podobné vás nečaká!
Čo so stravou? S akou diétou začať?
Som proti diétam, nie sú potrebné. Jednoducho len netreba zabúdať pravidelne užívať túto kávu.
Je pravda, že po 18-tej hodine by sa nemalo jesť?
Je to mýtus! Môžte jesť tak, ako ste zvykutí.


Popular Today
Ako zvýšiť prsníka doma - od výživy vykonávať
Read more
10 zelených smoothie receptov, ktoré nezruinujú vašu peňaženku
Read more
Ako sa správne stravovať
Read more
Liečba noha ľudových opravné prostriedky športovca
Read more
Narodili ste sa v inom znamení, ako ste si doteraz mysleli
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA!!!
Read more
Prírodná kozmetika
Read more
Ako sa zbaviť kŕčových žíl: 10 prírodných liekov
Read more

Never Miss A Post!