Šokolādes diēta - svara zudums līdz 7 kilogramiem

Šī diēta ir ļoti specifiska un ir ideāli piemērots mūsdienu dzīves temps.

Ilgums šokolādes diēta septiņas dienas (izmērāmi svara zudums rezultāti parādās pēc trīs dienu diēta - svara zudums 3-4 kg) - šeit tas ir jāņem vērā ķermeņa šķidrumu, ko izraisa noraidījumu sāls zudumu.

Zaudēt svaru ar diētu beigās būs 6-7 kg.Saskaņā ar šokolādes diētu visu dienu ir nepieciešama tikai 100 gramus šokolādes un nekas cits. Daži avoti nodot skaits 80 gramiem līdz 90 gramiem - pirmā vērtība kaloriju būs ļoti zemu vērtību ikdienas uzturā (440 kcal), salīdzinot ar citām diētām ar zemu kaloriju - piemēram, efektīva griķi uzturs ir kaloriju 970 kalorijas un 90 grami šķiet ērtāk, lai dalītos trīs ēdieni, lai gan gandrīz jebkuru šokolādes bar sver 100 gramus (piemēram, garšīgs Alpen Gold šokolāde ar rozīnēm un riekstiem).

Visu dienu standarts šokolādes šokolādes diētu, jūs varat ēst laikā, bet vēlams iedalīt 2-3 vai vairāk saņemšanas.

Atsevišķi jāatzīmē balto šokolādi. Pilnībā gandrīz nav kakao sviests. Kā rezultātā diētu šokolādes savā klasiskajā veidā nevar veikt balto šokolādi. Tas arī nav ieteicams šokolādi par saldinātājiem (diabētiķiem).

Katrs no šokolādes uzņemšana pavada tasi nesaldinātas kafijas (var būt ar zemu tauku saturu 1% piena). Šī prasība ir raksturīga visiem efektīvu diētu (piemēram, japāņu diētu), jo kafija paātrina vielmaiņu par no 1% līdz 4%, kā rezultātā intensīvāk svara zudums (un lielos daudzumos neietekmēs labklājību vislabāk).

Galvenais uzturs produkts - šokolāde


Plain piena šokolāde ir viens no visvairāk augstu kaloriju pārtikas produktiem - kaloriju saturs 545 kcal uz 100 gramiem. Kaloriju saturu tīru šokolādi bez piedevām, tikai nedaudz mazāk - 540 kalorijas. No šāda viedokļa raugoties, šokolādes diēta būtu jāveic rūgto šokolādi - bet atšķirība kaloriju gandrīz taustāms. Šokolāde ar piedevām (rozīnes, riekstus uc) ir vidējais kaloriju vērtība nedaudz augstāks (Lasīt vairāk par šokolādes kastes).

No attiecība olbaltumvielu - tauku - ogļhidrātu dažādu šķirņu šokolādes nedaudz atšķiras - tas sakarība ir 7% piena šokolāde - 36% - 55% (kas ir tālu no vispārpieņemtajiem standartiem jauktu pārtiku - aptuveni 20% - 20% - 60%). Tas liecina, ka organisms tiks noņemts no parastās diētas - no otras puses, jebkurš diēta ierobežo kaloriju - tas vienkārši parāda ķermeņa parastajā režīmā (izņēmums šim noteikumam ir Diet Sybarite).

Šokolādes diēta nosaka ierobežojumus


Šokolādes diēta (kā arī populārs Watermelon diētu) pilnībā novērš cukuru un sāli.

Tāpat kā vairums citu uztura vajadzētu atturēties no sulām (ieskaitot dabas), gāzēts ūdens un dzērienu (iemesls palielināta apetīte - atšķirībā no parastā ūdens) - tas pats ieteikums sniedz medicīnisko uzturu piemēro visās veselības aprūpes iestādēs.

Arī šokolādes diēta, izslēdzot jebkādus dārzeņus un jo īpaši augļiem.

Alkohols visos veidos ir aizliegta.

Svarīgi! Pieņemšana par jebkādu šķidrumu (ūdens, zaļā tēja), ir iespējams ne agrāk kā 3 stundas pēc ieņemšanas šokolādes un kafijas. Minimālā šķidruma uzņemšana nedrīkst būt mazāks par 1,2 litriem (vēlams vairāk) - šī prasība ir tipiska visvairāk ātri diētām, kas izslēdz sāli.

Atkārtošana paša uzturā nedrīkst būt īsāks par vienu mēnesi vai vairāk ir labāk - tas rada būtisku triecienu ķermeni (lai gan dažos avotos var atrast svītrains novājēšanu režīmu par šokolādes diētu - pēc 7 dienu diēta uz minimālo summu atkārtošanās un 7 dienas).

Šokolādes diēta neaizliedz


Dzert Pēc trīs stundas pēc ēšanas var būt jebkurā skaita (zaļā, melnā tēja vai ūdens).

Šokolādes diēta ietver patvaļīgu diēta - cikos jūs vēlaties, kādā tā daļā un ēst šokolādi.

Klasiskais šokolādes diēta. Menu šokolādes diēta 7 dienas

Brokastis: 30 grami tumšās šokolādes (bez rozīnes, rieksti, uc) un tasi nesaldinātas kafijas.

Pusdienas: 30 gramu tumšās šokolādes un kafijas tasi.

Vakariņas: 30 g tumšās šokolādes un kafijas.

Discharge šokolādes dienā. Menu šokolādes diēta uz 1 dienu

Brokastīs, 30 gramus šokolādes un tasi melnās kafijas.

Pusdienās un 30 gramus šokolādes un kafijas (nesaldināts).

Vakariņas - tie paši 30 gramus šokolādes un kafijas.

Menu 1. dienā ir pilnīgi identiska izvēlnē 7 dienu uzturā, bet kaitējums organismā cieta daudz mazāku zaudējumu vismaz 200-300 gramus taukaudos. Protams, fiziskās aktivitātes jāpaliek apmēram tajā pašā līmenī - faktiskā svara zudums noteikti būs vairāk, jo šķidruma (apmēram kilogramu) - aptuveni tāds pats īpašības un kāpostu diēta.

Šokolādes diēta raksturo plusi


Bez šaubām priekšrocība šokolādes diēta - iegūt ātrus rezultātus īsā laikā. Šokolādes diēta ātri nodot sevi, lai pirms kruīza vai ceļojums. Tāpat jūs varat ļoti ātri zaudēt svaru pirms braucieniem uz ārzemēm.

Otrais plus uzturs šokolādes cienītāji novērtēs salds - tas ir ļoti grūti pretoties konfektes vai kādu šokolādes, kas, piemēram, rīsu diēta pilnīgi aizliedz 7 dienas.

Šokolāde ir viens no labākajiem veicinātājiem smadzenēs - jebkurš students zina, ka sesijas kafijas un šokolādes laikā - neaizvietojama lieta. To nevar overemphasized, plus šokolādes diēta - jūs ātri zaudēt svaru, un tajā pašā laikā, jūsu garīgo aktivitāti necieš.

Kā produktu, kas nav saistīta ar uzturu, šokolāde ir ieteicama anēmijas un saaukstēšanās (uzlabo imunitāti organisma). Tāpat ir nepieciešams atzīmēt klātbūtni šokolādi (vai drīzāk kakao sviests) spēcīgi antioksidanti, anti-novecošanās organismu.

Trūkumi šokolādes diēta

Lai gan šokolādes diēta ir pozitīvi nenovērtējamas priekšrocības, trūkumi šī diēta ir iespējams, atsver tās priekšrocības.

Galvenais trūkums šokolādes diēta - liels skaits kontrindikācijas - pirms uzsākt šo diētu, jums vajadzētu konsultēties ar dietologa vai veikt diētu ārsta uzraudzībā.

Vēl viens mīnuss šokolādes diēta sakarā ar to, ka viņai nepatīk vai nav normalizē vielmaiņu, vai diēta (daudz izdevīgāk šajā sakarā Montignac diēta) - lai gan to pašu var attiecināt uz kādu citu ātri diētām.

Trešais trūkums šokolādes diēta - liela varbūtība atcelšanu neejot uz pareizo uzturu. Visu nedēļu, organisms pierastu pie maksimālajiem uzkrājumu kalorijas - un pārtikas pēc diētu tādā pašā režīmā, kā pirms diētas, ļoti ātri atgriezties svaru uz sākotnējo (un bieži vien vairākās vairāk) - šo trūkumu bezmaksas uzturs par zodiaka zīmes, vai jebkuru energosistēmu .

Tas atstāj daudz vēlams, un sabalansēts uzturs, piemēram, attiecību olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu un minerālvielu vitamīnu par (trūkumu novēršamas papildu uzņemšanu vitamīnu-minerālu kompleksu ražojumu) - šis trūkums krāsu ir daudz labāk diēta.

Šokolādes diēta ir kontrindicēta

Protams, šokolāde diētu galvenais produkts ir kontrindicēta cilvēkiem ar diabētu (gan iedzimtas un iegūtas).

Otrais contra - alerģijas (un iespējamie atkarība alerģija pret šokolādi no vairākiem faktoriem, un to kombinācijām).

Jūs nevarat izmantot esošo diētu un aknu slimības, kā arī klātbūtni akmeņiem žultspūslī vai kanālus (žultsakmeņu).

Kontrindicēta šokolādes diēta un klātbūtne hipertensija (jūs nevar zināt par to, ka pastāv šīs slimības - pirmās pazīmes noguruma ir līdzīgi normāli). Izšķirošais faktors ir nevis šokolādes (spiediens palielina ievērojami), un liels daudzums kafijas.

Popular Today
​Kā ēst šokolādi un zaudēt svaru
Read more
Šokolādes diēta - svara zudums līdz 7 kilogramiem
Read more
Labākās maskas
Read more
Labākās maskas
Read more
Saglabāsim ādas elastību
Read more
​Kā ēst šokolādi un zaudēt svaru
Read more

Never Miss A Post!