Ako urobiť nos menšie vizuálne s make-up

Dnes sa budeme učiť opticky znížiť nos make-up a naučiť sa prispôsobiť tvaru trojuholníka nosa.

Keď príde na ženskej tváre, ďalej len "nedokonalé nos" sa často stávajú predmetom frustrácie mnohých dievčat. Vzhľadom k tomu, nos je centrom našej tvári, a tak ťažko ignorovať. Plastická chirurgia je veľmi bolestivé a nákladné operácie, ale nie je to jediná cesta von. Ukážeme vám, ako urobiť nos menšie s make-up. Vytvoriť ilúziu malé chiseled nosom, môžete použiť kontúrovaciu techniku je lacnejšie a bezbolestná alternatíva k operácii. Vaša tvár bude viac atraktívne a proporcionálne.

Podstatou tejto metódy je, že s použitím 2 navyše odtieň prášku alebo tónu (jedno ľahšie a jeden tmavšie ako je vaša farba pleti), môžete vytvoriť vlastné svetlo a tieň na nose, čím mení svoj tvar vizuálne.

Методы коррекции и как лучше использовать косметику, мы писали в предыдущей статье.

Если вы делаете вечерний макияж с порошком контурной или румяна, и обратить внимание на нос, даже если вы не удовлетворены формой. заложенность скопировать ниже диаграмма будет острый нос и лицо более рельефными. Та же система подходит для широкой коррекции носа.

Ako obmedziť veľký nos:


Stráviť dve zvislé čiary po stranách nosa tmavší odtieň prášku. Štart z vnútornej strany čela do konca. Línia by mala byť rovná, a uličkou medzi špičkou nosa a nosových dierok. Je lepšie použiť malý zužujúci sa kefu. 2. Potom opatrne miešať linky na stranách nosa, zatiaľ čo hranice sú mäkké a diskrétne.

V stredu nosa, umiestnite zvýraznenie pomocou svetlejší odtieň prášku, tón, tieni alebo zvýrazňovače. Linka by mala byť šírka čo chcete, by sa mohlo zdať nos. Koniec koncov, táto oblasť je zvýraznená bude priťahovať oči.

Použitie prášok kefa vertikálne pohyby miešať oslnenia, ktoré by mali jeho hranice neboli úplne jasné.

Použitie tejto techniky, môžete nastaviť rôzne tvaru nosa, zmena miesta vykreslenie kontúry a zvýraznenie.

Ako nastaviť plochý nos:


Pre takéto forme sa vyznačuje plochým nosa, na špičku nosa mäsité a plné krídla. Účelom korekcie - dať väčšiu jasnosť nos a pokrývajú široké krídla nosa. K tomu sme odtieň bočné a špička nosa v rámci schémy. Potom platí zvýraznenie na stredu nosa.

Ako nastaviť nos v tvare trojuholníka:


To je vlastné vo forme úzkeho mostíku nosa a širokými nozdrami. Naším cieľom je vizuálne vyrovnať hore a dole. K tomu sme zakrývať krídla nosa a na oboch stranách nosa spôsobiť oslnenia, čím opticky ju rozšíriť.

Popular Today
Ako schudnúť a čím vlastne začať ?
Read more
SLADKOSTI, ČOKOLÁDA a CHUDNUTIE.
Read more
Ako prestať fajčiť doma
Read more
search 10 tipov ako prestať fajčiť
Read more
Ako sa zbaviť kŕčových žíl: 10 prírodných liekov
Read more
DOMÁCE PLEŤOVÉ MASKY
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA!!!
Read more
Ako zvýšiť prsníka doma - od výživy vykonávať
Read more

Never Miss A Post!