Ako zvýšiť prsníka doma - od výživy vykonávať

Dámske obľúbenou kratochvíľou - vynájsť komplexné, často - neopodstatnené. Jedným z týchto systémov sa nazýva "Mám veľmi malé prsia." Tento pohľad zahŕňa techniky vyhľadávania, ako k zvýšeniu prsia doma. No, existujú rôzne spôsoby: cvičenia, špeciálne diétu, mýtický "zázračné lieky". No, to je v prípade, že nechceme ísť pod nôž plastického chirurga ...

Obsah

Neverte reklama!

Prečo prsníka je malý

Kapusta pre zväčšenie pŕs

Rozvoj prsný sval

Pravidlá pamätať

Neverte reklama!

V tejto situácii, hlavná vec - nie je riadený reklamné "zázračné pilulky", ktoré sľubujú, že veľkosť vaše prsia 'rastú o 2 na 27 dní ". Ak sú tieto konkrétne čísla, vysvetliť veľmi jednoducho. Dievčatá z 5. veľkosti prsníka u týchto prípravkov nevyžadujú liek hľadá pre tých, ktorí s prsníka veľkosť sa pohybuje medzi 0 a 1, veľkosť. Takže, ak po "nula" sa dostanete na hrudi 2. veľkosť je - wow! Ak máte 1-veľkosti, a ako výsledok získať prestížnu 3rd, bude to všeobecne šik koruna sny!

Prečo "na 27 dní"? No, je to ľahké! Všetky metódy PR známe, volal "magické nekruhovej čísla." Ak reklama písal, že účinok príde do 30 dní, 50 alebo 100, mnohí reagovali na túto skepsu. Ale číslo je 27 vyvoláva otázky: ak taká presnosť? Pravdepodobne, robil výskum, a to je - skutočný výsledok ...

Nie je pravda! Ak efekt týchto liekov naozaj bolo, ale stále ohromujúce, tento problém by sa už dávno zmizli, všetky ženy by si nádherný poprsie bez transplantácie, a to by sa upokojila. Ale v skutočnosti to tak nie je. Žiadne prášky nepomáhajú, aby sa prsia väčšie. V najlepšom prípade nebudú robiť žiadnu škodu ani dobré. V najhoršom prípade - negatívny dopad na zdravie. Prečo ju budete potrebovať?

Prečo prsníka je malý?

Pred liečbou, dobrý nápad, aby stanovenie diagnózy. V skutočnosti nie je z mnohých dôvodov:

dedičnosť;

endokrinné poruchy;

nespútaná radosť strava;

Ste jednoducho príliš mladý.

Teraz - v poradí.

Dedičnosť. Nie je nič, čo môžete urobiť. Zdá sa, že táto anatomické funkcia ženy svojho druhu, a proti prírode, ako vieme, nechoďte tam ... okrem plastu, tam môže byť smernica.

Endokrinné poruchy, ktoré obmedzujú rozvoj sekundárnych pohlavných znakov. To bude len liek. Budeme musieť prejsť radom skúšok pre hormónov, na ktorom endokrinológ dal diagnózu a predpíše liečbu, ktorá pomôže zvýšiť prsia doma. Keď sa hormóny vrátil do normálu, a potom zdvihnúť hrudníka.

Diéty. Oh, tieto diéty ... Bez ohľadu na to, ako veľa mladých dámy tvrdil matky, babičky a lekári diéta - zlo dámy preferujú inteligentní ľudia neveria. Aj naďalej hľadať v lesklej časopisy chudnutie diéty. Schudnúť, samozrejme. V podstate - do hrude. Po prsníka je len glandulární, ale tiež z tukov nie. No, príroda zariadil. V dôsledku toho, ťažká strata hmotnosti hmotnosti pochádza z tejto časti ženského tela.

Age. Niekedy sa dievčatá začínajú biť na poplach príliš skoro. Mnohí ľudia chcú mať veľké prsia ako skoro ako 15 do 16 rokov, bez toho aby si uvedomil, že je to neprirodzené. Prsné rokov pomaly rastie až 30, a to najmä "prekvitať" po pôrode a dlhšej dojčenia. Takže v mladom veku, je príliš skoro na to opýtať, ako zvýšiť prsia doma.

Má kapusta?

Mnoho dievčat z detstva počul od mojej matky alebo babičky jesť kapusta, ktorá vyrástla prsia! Niekto verí, zeleniny a oprieť, niekto neverí len pokrčí plecami. A naozaj, tak môže zvýšiť prsníka doma? Má kapusta v tejto citlivej otázke?

To pomáha! Kapusta (najmä kapusta) obsahuje látku, ktorá urýchľuje rast prsnej žľazy. Urýchľuje, nie zvyšuje.

Takže ak máš staršie 2. veľkosti, a to bude 2nd, ale na dosiahnutie tohto výsledku, nie ste 30 rokov, a už 18. Samozrejme, je to skvelé! To je prípad, keď dievčatá začínajú prvú vážnu "lov" pre nich to je hlavnou "zbraňou"! Mimochodom, po 18 až 20 rokov kapusta nepomôže, pretože telo končí fáza rastu (čo iného).

Rozvoj prsný sval

Avšak, najviac efektívny spôsob, ako zvýšiť prsia doma sú cvičenia. Skutočnosť, že prsia matka príroda umiestnená na prsných svalov. Takže ak tieto svaly sú vyškolení, stanú sa silnejší a väčší. Silné svaly čerpaná pŕs bude vaše poprsie výraznejší. Okrem toho, že sa stane krásne formy, a forma je často dôležitejšia ako veľkosť.

Cvičenia taká sila, že by sa malo začať s malým počtom opakovaní, zvyšovanie zaťaženia postupne, deň čo deň. To je hlavný odpoveď na otázku, ako sa zväčšenie poprsia bez chirurgického zákroku.1. Uistite sa, ruky v prednej časti hrudníka (ako v modlitbe) a kompresiu je čo najviac, tlačí ruku do dlane. Tento prístup je veľmi jednoduchý, ale veľmi efektívne. K jeho vykonanie nepotrebuje žiadny doplnky, fitness, telocvičňa. Môžete vykonávať doma i na pracovisku. Akonáhle stál vonku voľný čas - aby styskan 10-20.

2. Upertysya ruky proti múru a snaží sa tlačiť k stene, ako by sa samé od seba. Nie tlačí sa zo steny, a "push" múr! Je zrejmé, že toto cvičenie môže byť tiež vykonaná v každej miestnosti, pretože každá izba má stenu!

3. prsný sval najlepšia prax prostredníctvom takých cvičenie, ako je bench presse. Vezmite malé váhy (1 - 1,5 kg), ležať na zemi a robiť cvičenie "Činka bench press z hrudníka", plne vyhrnula si ruky. Taký výkon, samozrejme, robiť len doma. Ak žiadne činky, môžu nahradiť plastové fľaše s vodou alebo ťažkými kníh. Môžete použiť akýkoľvek veľkého objektu zodpovedajúce váhu.

Hlavné pravidlo - robiť cvičenia každý deň po dobu niekoľkých mesiacov, potom efekt je povinný byť! A z príležitostných dvojtýždňových sedenie - ťažko ...

Pravidlá pamätať

Takže otázka - koľko zvýšiť prsia? - Môžete odpovedať chirurga - je veľmi drahá, a výsledok je nepredvídateľný; doma - zadarmo, ale budú musieť vynaložiť úsilie.

Tu sú základné pravidlá, ktoré je nutné dodržiavať:

vyšetrená endokrinológa;

zastaviť bezohľadné a unchecked schudnúť;

oprieť v mladom veku pre kapustu;

robiť fyzické cvičenia neustále, rozvoj prsné svaly.

A čo je najdôležitejšie, upokoj sa. Tie sú dobré v tejto podobe, v ktorej príroda zamýšľala. A opäť, pozrite sa na svojich príbuzných. Ak malé poprsie - ste zdedil, a potom v poriadku. Koniec koncov, vaša mamička vám dal narodenia matka a babička, čo znamená, že tam boli ľudia, ktorí považujú je krásny, aj perfektné. A určite splniť taký muž! Prijmite sami seba ako to, čo ste a veľa šťastia sa na Vás!

Popular Today
Tatiana Rybárová schudla sama a pomôže aj ostatným
Read more
Vyrobte si vlastnú biokozmetiku
Read more
Ako čokoláda pomáha chudnúť?
Read more
HUBA NOHA - AKO LIEČBA
Read more
Domáce opravné prostriedky pre svalové bolesti
Read more
Valgus deformity nohy
Read more
Ako sa správne stravovať
Read more
Ako sa zbaviť kŕčových žíl: 10 prírodných liekov!
Read more

Never Miss A Post!