Historia o tym jak zrezygnowałam ze wszelkich diet i wreszcie schudłam

Historia o tym jak zrezygnowałam ze wszelkich diet i wreszcie schudłam

Cześć wszystkim! Nazywam się Klaudia Piotrkowska, a to mój blog osobisty, na którym dzielę się z wami historią mojego szybkiego odchudzenia się :) Będę się starać odpowiadać wam wszystkim, wspierać was, ale w ostatnim czasie bardzo dużo osób do mnie pisze i nie tylko tutaj i przy takim tempie będę zmuszona żyć w Internecie :))) A tego nie chcę :))

Dlaczego zdecydowałam się napisać ten artykuł i odpowiedzieć wszystkim na to palące pytanie: Jak schudłam 6kg?

Nigdy nie byłam chudziutka i zawsze chciałam być bardziej zgrabna. W rezultacie, osiągnąć to pomogły mi tybetańskie Goji Original i przekonanie, że bez względu na wszystko muszę dojść do swojego celu.

Motywacja

Zawsze odczuwałam dyskomfort w moim puszystym ciele, zazdrościłam zgrabnym, podziwiałam je i chciałam być nimi. W środku zawsze czułam się chuda. Chciałabym, żeby mój przyszły mąż nosił mnie na rękach, by moje dzieci miały piękną mamę.

Jaki był tego wszystkiego rezultat? 75kg żywej wagi! Straszne! Nie mogę patrzeć na swoje stare zdjęcia! W pracy śmiali się ze mnie, a przez to jeszcze więcej przybierałam na wadze, zjadając cały swój stres. Była mi potrzebna motywacja, by zacząć chudnąć, i ją stało się negatywne doświadczenie, a dokładniej: zwolnili mnie z pracy, argumentując to tym, że nie mieszcze się w standartach tak dobrej firmy i że kompletnie nie wpisuję się w ramy zgrabnych i pięknych współpracownic oddziału. To zabolało jak nigdy i zdecydowałam zmienić się w lepszą stronę i zmienić swoje życie.

Moja historia: jak schudłam

Na początku myślałam, że jeśli „przestanę żrać to wszystko przejdzie”, ale to nie było tak. Wydaję mi się, że próbowałam wszystkich diet świata, chodziłam do trenera osobistego. Ale to wszystko nie przynosiło sukcesu, stres, melancholia tylko pogarszały moją sytuację, waga w ogóle się nie zmniejszała! Myślałam, że może to przez wiek, mam teraz 28 lat, może już taka jestem, wiecznie gruba i taką już zostanę.

Mam przyjaciółkę, która zajmuje się importem ciuchów z Chin, a później sprzedażą ich przez Internet. Jesteśmy dla siebie bardzo bliskimi osobami i jak to przyjaciółki zawsze dzielimy się swoimi rozczarowaniami, niezbyt dobrymi wiadomościami, np. jak kolejny już raz przerwałam kolejną dietę. Któregoś razu, po jej kolejnej wizycie w Pekinie dzwoni do mnie i mówi: „Klaudia, przywiozłam Ci prezent”, ja na to: „Kaśka, boję się, że nie wejdę w twój prezent”, ona: „z nim ty wejdziesz we wszystko”. Ogólnie Kaśka mnie zaintrygowała, zaczęłam niecierpliwie czekać.

Okazało się, że Kaśka przywiozła mi opakowanie jakichś pastylek, z owocami na opakowaniu. Okazało się, że to świetny środek odchudzający, używany na Wschodzie, w Chinach i Tybecie. Teraz te pigułki szybko znikają ze sklepowych półek w Chinach – powiedziała mi przyjaciółka – ponieważ Chinkom bardzo spodobał się fast food, od którego, jak wiadomo, nie schudniesz. No więc przypomniały sobie stare metody pozbycia się zbędnych kilogramów i oczyszczania organizmu.

Sposób spożycia Goji Original jest bardzo prosty: należy spożywać je przed jedzeniem.

1-3 pigułek dziennie. Jeść można wszystko, ale oczywiście w rozumnych ilościach. Jedno takie opakowanie jest przeznaczone na jedną sesję odchudzającą.

No więc, mój wynik jest taki: zamiast 75kg ważę 69kg i to jeszcze nie granica!

Ja do tej pory nie mogę uwierzyć, ale teraz wyglądam WŁAŚNIE TAK:

Żadnych diet, tortur na siłowni, rozstępów, zwisających piersi i drugich „niespodzianek” po silnej utracie wagi.

Dlaczego tak szybko zrzucamy zbędne kilogramy?

Wiadomo, że Goji Original to naturalny, najsilniejszy przeciwutleniacz , który przyspiesza metabolizm, delikatnie oczyszcza jelita, silnie wpływa na lipidy, dzieląc je przez co nasza tkanka tłuszczowa się zmniejsza . Oto i cały proces, to wszystko jest bardzo proste. Np. z herbatą, kawą, wodą proces pozbycia się zbędnych kilogramów trwa dużo szybciej.

Najbardziej interesujące jest to, że miesiąc po tym jak schudłam znalazłam link w Internecie na te pigułki, w takim samym opakowaniu, jakie miałam ja. Ogólnie zaczęli przywozić z Chin ten środek :))

Popular Today
Historia o tym jak zrezygnowałam ze wszelkich diet i wreszcie schudłam
Read more
Magda Kamińska znalazła wspaniały sposób na utratę wagi i chce w tym pomóc innym
Read more
Historia o tym jak zrezygnowałam ze wszelkich diet i wreszcie schudłam
Read more
Leczenie grzyba paznokci ludowych środków zaradczych: Przepisy i sztuczki
Read more
Tradycyjne metody leczenia żylaków
Read more
SUPER ŻYWNOŚĆ
Read more
Jak Ćwiczyć Żeby Szybko Schudnąć
Read more
Napoje na spalanie tłuszczu
Read more

Never Miss A Post!